مرکز تخصصی ساخت قطعات صنعتی به روش مهندسی معکوس

درباره پترولیان

شرکت پترو لیان فیداردر سال 1388 با هدف پیشبرد اهداف عالیه کشور در زمینه خودکفایی صنعتی تأسیس گردید و پس از کسب تجارب ارزشمند و همکاریهای سازنده با صنایع راهبردی از جمله نفت و پتروشیمی صنایع غذایی صنایع دارویی صنایع فولادی صنایع معدنی ، راهسازی و غیره و با گردآوری جمعی از مدیران باسابقه و کارآزموده و نیز تجهیز کارگاه ماشینکاری در سال 1392 با شماره 442895 به ثبت رسید .

تواناییهای این شرکت به صورت عمده ،ساخت کلیه قطعات صنعتیبه روش مهندسی معکوس به صورت کاملا تخصصی و تسهیل در تأمین و واردات تجهیزات تحریمی با خط مشی تقلیل در قیمتهای تمام شده میباشد . از تواناییهای دیگر این شرکت تولیدی ، طراحی و ساخت مکانیکال سیل (سیستمهای آببند) ساخت قطعات و تجهیزات مربوط به پمپ و کمپرسور و گیربکس میباشد .

لذا با عنایت به موارد فوق این نوید به کلیه صاحبان صنایع ، مدیران و کارشناسان محترم داده میشود که قطعات تولیدی با کیفیت برتر و قیمت قابل رقابت عرضه شده و امیدواریم که در لیست منابع آن شرکت محترم قرار گرفته و در آینده بتوانیم همکاری سازنده ای را داشته باشیم . (لطفاً در صورت نیاز به رزومه شرکت ، اعلام تا در اسرع وقت حضورتان ارسال نماییم)

با تقدیم احترام

   مدیر عامل

رسول گودرزي

 

JoomShaper